Świąteczne Abecadło - spektakl muzyczny dla dzieci

  • Home
  • Wydarzenia
  • Świąteczne Abecadło - spektakl muzyczny dla dzieci
W imieniu Stowarzyszenie Przystań na Sztukę zapraszamy najmłodszych na muzyczne spektakle mikołajkowe w wykonaniu zespołu Les Femmes, które odbędzie się 4,5 i 8 grudnia 2023 r. o godz. 10:00 i 11:45 w ramach Koncertów na Kochanowskiego w Pruszczu Gdańskim. Wydarzenie dedykowane dla grup zorganizowanych.

W imieniu Stowarzyszenie Przystań na Sztukę zapraszamy najmłodszych na muzyczne spektakle mikołajkowe w wykonaniu zespołu Les Femmes, które odbędzie się 4,5 i 8 grudnia 2023 r. o godz. 10:00 i 11:45 w ramach Koncertów na Kochanowskiego w Pruszczu Gdańskim.

W "Świątecznym Abecadle" dzieci pomagają sortować listy do św. Mikołaja i pakują prezenty-marzenia do worka! Dzieci czytają listy i sprawdzają, czy wszystko się zgadza. Ożyją auta, lalki, klocki i inne zabawki, a to wszystko na bazie muzyki wielkich kompozytorów, którzy sami, zachowując w sobie radość dziecka, tworzyli piękne i porywające dzieła! Artyści porozumiewają się z dziećmi poprzez śpiew, więc mali melomani niepostrzeżenie sami stają się częścią wielkiego operowego teatru.

W programie m.in.: muzyka: W.A.Mozarta, G. Rossiniego, F.Schuberta, J.Brahmsa. Miejsce wydarzenia: Sala Koncertów na Kochanowskiego, ul. Kochanowskiego 71 w Pruszcz Gdańskim.

Bilet wstępu: 35 zł.

Kontakt dla grup zorganizowanych ze szkół i przedszkoli: nr tel. + 48 501 474 501.