Image

Dzień otwarty on-line Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Pruszczu Gdańskim

Zapraszamy uczniów klas 8 oraz rodziców do udziału w dniu otwartym on-line Liceum Ogólnokształcącego nr 1, który odbędzie się 8 czerwca 2020 r. w godz. od 17.00 do 18.00.

Aby dołączyć do spotkania w ramach dnia otwartego należy kliknąć w link, który zostanie opublikowany w dzień imprezy na profilu Liceum www.facebook.com/liceum.jedynka.pruszcz oraz na stronie internetowej www.liceum.zso1.pl.

Podczas spotkania on-line będzie możliwość rozmowy oraz zadawania pytań nauczycielom i uczniom. Zaprezentowane zostaną również profile planowanych klas pierwszych. Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych już trwa, Liceum Ogólnokształcące nr 1 dostępne jest w rekrutacji elektronicznej www.nabor-pomorze.edu.com.pl/kandydat/app/access_locked.html.

Dlaczego warto wybrać dalszą naukę w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Pruszczu Gdańskim?
- szkoła jest na „wyciągniecie ręki”, nie traci się czasu na dojazdy,
- szkoła osiąga wysoki poziom zdawalności egzaminu maturalnego,
- uczniowie po liceum studiują na najpopularniejszych uczelniach,
- klasy objęte są patronatem uczelni lub z nimi współpracują, co w późniejszym okresie ułatwia studiowanie,
- szkoła daje możliwość rozwijania zainteresowań uczniów oraz pogłębiania wiedzy, ponieważ wiele zajęć prowadzonych jest w innowacyjny sposób (wykłady i zajęcia laboratoryjne na GUMedzie, warsztaty tematyczne związane z profilem klasy, zajęcia z robotyki, wymiana międzynarodowa, zdalne konferencje z uczniami z innych krajów i wiele innych),
- szkoła dysponuje kompleksem boisk oraz halą sportową, uczniowie z sukcesami biorą udział w wielu zawodach.

Szczegółowe informacje znajdują się na szkolnej stronie internetowej www.liceum.zso1.pl oraz na profilu Facebook www.facebook.com/liceum.jedynka.pruszcz.