Bal Seniora

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel zaprasza do udziału w dorocznym Balu Seniora. Organizacja Balu Seniora ma długoletnią tradycję w Pruszczu Gdańskim. Bal zwykle odbywał się co roku, niestety w ostatnich dwóch latach z uwagi na obostrzenia pandemii COVID-19 bal nie mógł się odbyć. W tym roku powraca, co cieszy wielu stałych bywalców.

Udział w balu jest bezpłatny jednak, aby uczestniczyć w wydarzeniu, trzeba najpierw odebrać zaproszenie, które można pobrać (bezpłatnie) w dniach 1-31 sierpnia 2022 r. w biurze podawczym Urzędu Miasta Pruszcz Gdański (parter, ul. Grunwaldzka 20). Uwaga liczba zaproszeń jest ograniczona-łącznie do wydania posiadamy 300 zaproszeń.

Bal odbędzie się w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gdańskim (ul. Niemcewicza 1). Jest to impreza koszyczkowa, co oznacza, że organizator zapewnia salę, muzykę i doskonałą atmosferę, jedzenie i napoje należy przynieść we własnym zakresie. O oprawę muzyczną zadba niezawodny DJ Gucio tj. Andrzej Ślusarczyk.

W razie pytań prosimy o kontakt od nr +48 58 775 99 55 (czynne w godzinach pracy urzędu).

Zapraszamy do udziału!

---
Uwaga! Z dniem 23 sierpnia 2022 r. informujemy, że limit zaproszeń na Bal Seniora został wyczerpany.