Spotkanie dla przedsiębiorców

Zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie, które odbędzie się 27 listopada 2023 r. o godz. 10:00 w sali szklanej przy Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim ul. Chopina 34. Będzie to okazja do uzyskania informacji na temat możliwości zwolnienia z podatku dochodowego na 12 lat oraz efektywnego oszczędzania w firmie.

Zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie, które odbędzie się 27 listopada 2023 r. o godz. 10:00 w sali szklanej przy Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim ul. Chopina 34. Będzie to okazja do uzyskania informacji na temat możliwości zwolnienia z podatku dochodowego na 12 lat oraz efektywnego oszczędzania w firmie.

Od 2018 roku cała Polska znajduje się w strefie ekonomicznej, a przedsiębiorcy m.in. z branży produkcyjnej oraz nowoczesnych usług dla biznesu mogą skorzystać z pomocy publicznej, jaką jest zwolnienie z podatku dochodowego. Pomoc przeznaczona jest dla wszystkich inwestorów, bez względu na wielkość przedsiębiorstwa oraz lokalizację zakładu. Spotkanie z przedsiębiorcami to okazja do poznania mechanizmu działania Polskiej Strefy Inwestycji oraz procesu aplikacyjnego. Przedstawiciel Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości, które mogą pojawić się podczas spotkania.

Program spotkania:

  • 10:00-10:05 – przywitanie gości przez Burmistrza Pruszcza Gdańskiego Janusza Wróbla
  • 10:05-10:30 – Zwolnienie z podatku dochodowego – co zrobić, aby je otrzymać? – Paulina Garczewska, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
  • 10:30-10:50 – Zafunduj sobie ulgę podatkową, czyli jak oszczędzać efektywnie – Janusz Przyborowski, Investors Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
  • 10:50 – sesja pytań i odpowiedzi

Formularz rejestracji na wydarzenie znajduje się pod adresem: www.strefa.gda.pl/wydarzenia/131-spotkanie-dla-przedsiebiorcow-z-powiatu-gdanskiego-w-pruszczu-gdanskim.

Organizatorem spotkania jest Pomorska Specjalna Strefa Inwestycyjna oraz Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel.