30. Finał WOŚP

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Tego dnia w całym kraju wolontariusze przeprowadzą jednodniową zbiórkę publiczną, która w tym roku odbywa się w celu zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. W zbiórkę, która tym razem realizowana będzie dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci, włączy się 120 tys. wolontariuszy, zarejestrowanych w Sztabach na całym świecie w tym także w mieście Pruszcz Gdański! Zbiórka realizowana będzie również przy wykorzystaniu kanałów elektronicznych.

Tego dnia w całym kraju wolontariusze przeprowadzą jednodniową zbiórkę publiczną. Imprezę organizuje Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.

W naszym mieście sztab WOŚP znajduje się przy ul. Niemcewicza 1, szefem sztabu jest Andrzej Ślusarczyk, kontakt: hala@zso1.pl, +48 602 783 626.

Link do transmisji on-line ze sztabu: 
https://youtu.be/PBOyerYt0Mc

E-skarbonkę pruszczańskiego sztabu znajdziecie pod tym adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/8at4qr

Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w licytacjach, poniżej linki:
  1. Aukcje sztabu znaleźć można pod adresem: https://fb.me/e/1tpswtlBQ
  2. Zapraszamy także na nasze lokalne aukcje m.in. licytację książek 11-letniej okularnicy Małgosi K., która w ten sposób chce wspomóc zbiórkę WOŚP na rzecz leczenia wzroku u dzieci. Akcje można odnaleźć pod linkami: https://allegro.pl/oferta/unikat-od-11-letniej-okularnicy-pt-przygoda-poli-11704488401  oraz https://allegro.pl/oferta/unikat-od-11-letniej-okularnicy-pt-na-marsie-11704554962

Znajdź Puszkę Stacjonarną 30. Finału WOŚP


 

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.