Świąteczno-Noworoczny Turniej o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego

  • Home
  • Wydarzenia
  • Świąteczno-Noworoczny Turniej o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego
Początek roku wita nas sportowym akcentem – 16 stycznia 2022 r. odbędzie się Świąteczno-Noworoczny Turniej o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego organizowany przez MKS Czarni Pruszcz Gdański we współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim. W turnieju weźmie udział pięć zespołów dzieci z rocznika 2011, a zawody zostaną rozegrane na hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1.

Początek roku wita nas sportowym akcentem – 16 stycznia 2022 r. odbędzie się Świąteczno-Noworoczny Turniej o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego organizowany przez MKS Czarni Pruszcz Gdański we współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim. W halowym turnieju weźmie udział pięć zespołów dzieci z rocznika 2011, a zawody zostaną rozegrane na hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1.

Dla wszystkich drużyn uczestniczących w zawodach przewidziane są puchary za zajęte miejsca, a na każdego małego piłkarza czekał będzie medal. Specjalne wyróżnienia, w formie statuetek, przygotowane zostały dla najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza turnieju oraz dla zdobywcy największej liczby bramek. Młodym adeptom futbolu wraz z organizatorami życzymy wielu udanych akcji, mnóstwa pięknych goli i pozytywnych emocji podczas trwania turnieju.

Zawody zostaną rozegrane z zachowaniem wszelkich aktualnie obowiązujących obostrzeń    związanych ze stanem epidemii COVID-19. W związku z tym liczba drużyn uczestniczących w turnieju ograniczona jest do pięciu, a mecze odbędą się bez udziału kibiców.

Turniej odbywa się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Pruszcza Gdańskiego.