Dzień Dziecka w Pruszczu Gdańskim

Na pewno niejeden milusiński nie może doczekać się Dnia Dziecka. Jeżeli macie ochotę spędzić ten czas aktywnie na świeżym powietrzu, zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.Pierwszą atrakcją będzie Przejazd rowerowy „Rowerem przez Pruszcz”. Tym wydarzeniem chcemy wesprzeć akcję charytatywną „Siła dla Olafa”, a dzięki sponsorom pierwsze czterysta osób otrzyma pamiątkowe koszulki. Zachęcamy do dołączenia i pomocy w powrocie Olafa do zdrowia. Spotkamy się na placu zabaw i boisku wielofunkcyjnym przy ul. Romera. Trasa wyniesie około 10 kilometrów, ale jest to rekreacyjna impreza rodzinna, wystarczy sprawny rower i dobry humor. Ruszamy o godzinie 11:00 i wspólnie przejedziemy ulicami miasta do Parku Kulturowego Faktoria, gdzie czekać będzie moc atrakcji.

Około godziny 13:00 rozpocznie się piknik rodzinny. Mała Akademia Teatralna poprowadzi animacje, gry i zabawy. Ponieważ w zeszłym roku wielu chętnych skorzystało z Wyprzedaży kocykowej, w tym roku również zapraszamy do dołączenia. Będzie to świetna okazja, żeby zrobić trochę miejsca w szafie i dać nowe życie rzeczom, których już nie używamy. Ważne, żeby przedmioty były czyste, kompletne i sprawne. Jeżeli nie chcecie sprzedawać, można spróbować wymiany, albo po prostu kupić coś, co się Wam spodoba.

Na terenie Parku będą również inne, wyjątkowe atrakcje. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do korzystania z nich i wspierania zbiórki „Siła dla Olafa”. Szczegóły imprezy, trasa przejazdu i regulamin wyprzedaży kocykowej będzie dostępny w osobnych postach na stronie oraz na naszym profilu na FB.