Image

Piknik z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

W imieniu firmy Lawendowy Król zapraszamy na piknik z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Będzie to rodzinne wydarzenie, które odbędzie się 1 kwietnia 2023 r. w godz. 09:00-12:00 na parkingu przy Niepublicznej Integracyjnej Szkole Podstawowej „Lawendowy Król”, ul. Powstańców Warszawy 81 D.

Inicjatywa ma na celu inspirować i edukować dorosłych w temacie spektrum. Dzięki w formie zabawy pozwala zobaczyć świat oczami autysty. Wydarzenie ma także zwiększyć świadomość dotyczącą funkcjonowania dzieci z całościowym zaburzeniem rozwoju. To będzie dzień pełen radości, zabawy i konkursów. W programie dmuchańce, bańki, popcorn, stoisko Świat oczami Autysty, wata cukrowa, świat zmysłów sensoryka, malowanie buzi, warkoczyki, tatuaże, gniotki relaksacyjne, dywany sensoryczne, fotobudka, bransoletki, sportowe konkurencje.

Niech Światowy Dzień Świadomości Autyzmu przyczyni się do wzrostu społecznej akceptacji i wyrozumiałości, a także budowania środowiska i instytucji przyjaznych każdemu człowiekowi.

Lawendowy Król Sp. z o.o. prowadzi w Pruszczu Gdańskim Terapeutyczno-Integracyjny Punkt Przedszkolny i Niepubliczną Integracyjną Szkołę Podstawową.