Image

Uwaga konkurs! Książka moim Przyjacielem

Zespół Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pruszczu Gdańskim nie ustaje w wysiłkach, żeby zachęcić pruszczan do rozkochania się w świecie książek. Ograniczenia spowodowane stanem epidemii zmieniły to w jaki sposób spędzamy wolny czas. A może tak zamiast filmu, serialu sięgnąć po książkę dawno zapomnianą lub ciągle odkładaną, bo są inne plany? Być może będzie to tomik poezji, kryminał albo lubiana przez wszystkich domowników książka z dzieciństwa.
 
Podziel się z innymi swoją ulubioną lekturą oraz pokaż, jak i gdzie lubisz czytać. Weź udział w konkursie organizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Pruszczu Gdańskim pn. „Książka moim Przyjacielem”.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, SPS w Warczu oraz placówek OREW z terenu powiatu gdańskiego. Aby wziąć udział w konkursie zrób zdjęcie sobie lub innej osobie, która czyta książkę w swoim ulubionym miejscu.

Zdobywcy I, II i III miejsca oraz osoby wyróżnione otrzymają nagrody książkowe. Konkurs trwa do 27.11.2020 r.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pruszczu Gdańskim.