Image

Eko stacja dołączyła do partnerów Pruszczańskiej Karty Mieszkańca

Pruszczańska Karta Mieszkańca ma nowego partnera. Tym razem do grona partnerów dołączyły sklepy z ekologiczną żywności – Eko stacja i Eko stacja bis.

W Eko stacji oferowany jest bardzo szeroki asortyment certyfikowanej żywności ekologicznej bez sztucznych dodatków o walorach korzystnych dla zdrowia. W ofercie sklepów znajdują się ekologiczne owoce, warzywa, pieczywo, mąki, kasze, makarony, ryże, płatki również bezglutenowe, bakalie, przyprawy, herbaty, kawy, napoje, soki, syropy, przekąski, słodycze, oleje, jajka, nabiał, wędliny, mięso, suplementy, zakwasy, kiszonki, dania obiadowe, pierogi, miody i produkty pszczele. Oprócz żywności w Eko stacji można nabyć również naturalne kosmetyki oraz środki czyszczące.

Zapraszamy do dwóch lokalizacji - Eko stacji przy deptaku koło dworca PKP przy ul. Polskich Kolejarzy 13 oraz Eko stacji bis przy ul. Podkomorzego 58/4. Obie Eko stacje są czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00-18:00, w piątek w godzinach 10:00-19:00, w sobotę w godzinach 9:00-14:00 oraz w niedziele w godzinach ruchomych (informacjo o godzinach otwarcia w niedzielę publikowana jest na bieżąco na Facebooku Eko stacji).

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej przygotowanej specjalnie dla posiadaczy Pruszczańskiej Karty Mieszkańca. Eko stacja oferuje 10% rabatu na jabłka eko i ziemniaki eko oraz na produkty umieszczone na stojaku Pruszczańskiej Karty Mieszkańca. Eko stacja to zdrowa alternatywa na wyciągnięcie ręki.

Chcesz skorzystać ze zniżek, a nie posiadasz jeszcze Pruszczańskiej Karty Mieszkańca? Nie zwlekaj, już dziś załóż konto, złóż wniosek i korzystaj z rabatowych ofert u naszych partnerów. Lista wszystkich partnerów Pruszczańskiej Karty Mieszkańca znajduje się na stronie www.mieszkamwpruszczu.pl.