Image

Dzień Matki z Pruszczańską Kartą Mieszkańca

26 maja wszystkie Mamy obchodzić będą swoje święto. To okazja, by jeszcze bardziej zadbać o te osoby, które są najbliższe naszemu sercu. Podpowiemy wam w jaki sposób podkreślić wyjątkowość tego dnia i sprawić, by na twarzy waszej Mamy pojawił się uśmiech. Z Pruszczańską Kartą Mieszkańca możecie skorzystać z promocyjnych ofert przygotowanych specjalnie dla ich posiadaczy.

Oczywistym prezentem na Dzień Matki jest bukiet kwiatów. Z Pruszczańską Kartą Mieszkańca możecie kupić piękny bukiet w niższej cenie w kwiaciarni Dom Kwiatów lub Pracowni florystycznej Alexa Flowers & Decorations. A jeśli preferujcie miły upominek zajrzyjcie koniecznie do sklepu Jagódka Manufaktura Prezentów na deptaku przy Miejskim Targowisku.

Innym pomysłem jest zaproszenie Mamy na pyszny obiad do restauracji lub pizzerii. A gdzie warto pójść? Do Bistro nad Radunią, Restauracji u Jakuba, Restauracji Aura czy Pizzerii Biesiadowo, wszystkie te miejsca oferują zniżki dla posiadaczy Pruszczańskiej Karty Mieszkańca. Na deser polecamy domowe wypieki z cukierni Po ciacho lub tort z Piekarni Sobowidz.

Jeśli wolicie bardziej kreatywne pomysły to już spieszymy z pomocą. Polecamy zabiegi upiększające w Gabinecie kosmetycznym Pudrowy lub Studio Kosmetologii Estetycznej Estetica, a także zabiegi relaksacyjne w Synea Medical Day SPA. Nowa fryzura też może byś świetnym pomysłem na prezent. Zapraszamy do zapoznania się z promocyjną ofertą Studio Urody Mickiewicza 1.

Miłośnikom wypadów plenerowych proponujemy odwiedzenie Faktorii Handlowej. Wyjątkowym prezentem będzie również zakup sesji zdjęciowej, której efekty będą pamiątką na długie lata. W Fotoinlove możecie taką sesję zakupić z 10% zniżką.

Zachęcamy do korzystania z promocyjnych ofert w ramach Pruszczańskiej Karty Mieszkańca. Jeśli jeszcze nie masz własnej karty, warto wyrobić ją już dziś i korzystać z atrakcyjnych ofert lokalnych przedsiębiorców.

Lista wszystkich partnerów Pruszczańskiej Karty Mieszkańca znajduje się na stronie www.mieszkamwpruszczu.pl.