Image

Jak korzystać ze zniżek z Pruszczańską Kartą Mieszkańca?

Masz już swoją Pruszczańską Kartę Mieszkańca? Możesz więc korzystać ze zniżek! Niezależnie od tego, czy chcesz coś kupić, czy skorzystać z taksówki czy wizyty u kosmetyczki - warto najpierw zajrzeć do Katalogu Partnerów karty i upewnić się, czy w tym obszarze przysługuje nam jakaś zniżka lub gratis.

Katalog Partnerów można znaleźć na stronie www.mieszkamwpruszczu.pl, wybierając z menu znajdującego się w górnej części strony link o nazwie „Partnerzy”. Te same informacje znajdziemy także w aplikacji mobilnej o nazwie Mieszkam w Pruszczu.

Przeglądając listę Partnerów, wybieramy tego, który nas interesuje, a po kliknięciu w jego nazwę znajdziemy adres, pod którym jest honorowana Karta Mieszkańca, godziny otwarcia oraz, co najważniejsze, listę zniżek jakie przysługują posiadaczom aktywnej Karty Mieszkańca.

Kiedy chcemy skorzystać ze zniżki przed dokonaniem płatności, powiedzmy koniecznie obsłudze, że posiadamy aktywną Pruszczańską Kartę Mieszkańca. Osoba realizująca płatność sczyta naszą kartę, weryfikując tym samym uprawnienia do zniżek lub gratisów. Po skorzystaniu z oferty danego Partnera fakt ten zapisze się na naszym koncie, dzięki temu będziemy mogli wrócić do miejsc, które polubimy.

Z Karty Mieszkańca można korzystać w wersji plastikowej lub elektronicznej w aplikacji Mieszkam w Pruszczu, jak również z obu jednocześnie. Wspomniana aplikacja dostępna jest na smartfony z systemem Android oraz iOS.
 

Jestes na spacerze? Szukaj miejsc z oznaczeniem "Tu honorujemy Pruszczańską Kartę Mieszkańca!
 
Tu honorujemy Pruszczańską Kartę Mieszkańca - prezentacja naklejki
 
prezentacja naklejek u Partnerów