Image

Skorzystaj ze zniżek z Kartą Mieszkańca na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka już za kilka dni. 1 czerwca wszystkie dzieci obchodzą swoje święto. Jeżeli nie wiesz, co podarować swojemu dziecku, wejdź na www.mieszkamwpruszczu.pl i sprawdź oferty Partnerów Pruszczańskiej Karty Mieszkańca. Wśród propozycji znajdziesz m.in. bilety do Kina na bursztynowym szlaku, czy wejściówki na Faktorię – to świetny pomysł na rodzinne wyjście. A może skorzystasz z oferty placówki edukacyjnej organizującej ciekawe zajęcia dla dzieci lub kupisz oryginalny upominek? Z Pruszczańską Kartą Mieszkańca otrzymasz zniżki na wiele produktów i usług.

Lista wszystkich partnerów znajduje się na naszej stronie: www.mieszkamwpruszczu.pl

Wszystkim dzieciom życzymy, aby ten dzień był pełen uśmiechu, radości i beztroskiej zabawy dla najmłodszych mieszkańców!

Przy okazji przypominamy, że w mieście Pruszcz Gdański jest dostępnych wiele placów zabaw, a ich listę można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://pruszcz-gdanski.pl/obiekty-sportowe

Natomiast dnia 4 czerwca 2023 roku zapraszamy wszystkie dzieci na wspólny przejazd rowerowy przez miasto Pruszcz Gdański oraz na festyn rodzinny z atrakcjami dla dzieci na terenie parku kulturowego Faktoria.
Więcej informacji na stronie: https://ckis-pruszcz.pl/