Gmina Miejska Pruszcz Gdański w programie „Cyfrowa Gmina”

„Cyfrowa Gmina”
Opis projektu:
Gmina Miejska Pruszcz Gdański w okresie od lutego 2020 r. poniosła szereg wydatków związanych z dostosowaniem pracy i obsługi interesantów Urzędu Miasta w Pruszczu Gdańskim do warunków pandemicznych. 
  • - Zakup komputerów wraz z oprogramowaniem umożliwił pracownikom Urzędu Miasta pracę w domu przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu, który zapewnił pracodawca. 
  • - Zakup licencji do wdrożenia elektronicznego biura obsługi interesanta (EBOI) realizującego płatności on-line, pozwolił na ograniczenie liczby osób opłacających podatki w kasie Urzędu.       
  • - Oprócz pracy i obsługi interesantów, ważnym punktem było zapewnienie ochrony cyberbezpieczeństwa danych gromadzonych w Urzędzie Miasta w Pruszczu Gdańskim. 

Celem wszystkich poniesionych wydatków było szybsze i bezpieczniejsze załatwianie spraw w Urzędzie Miasta w Pruszczu Gdańskim oraz skuteczne dotarcie z ważnymi informacjami do mieszkańców. 

W związku z powyższym Gmina Miejska Pruszcz Gdański zawnioskowała do Programu „Cyfrowa Gmina” o refundację poniesionych wydatków. 

Pozyskano maksymalną kwotę jaka była przewidziana dla Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański, czyli 100 000 zł.
 
Logtypy projektu realizowanego w ramach programu Cyfrowa Gmina

Logtypy projektu realizowanego w ramach programu Cyfrowa Gmina


 
Zdjęcia: