• Home
  • Bal Seniora za nami!
Image

Bal Seniora za nami!

Cóż to był za bal! Pond 300 seniorów wzięło udział w corocznym Balu Seniora, który odbył się w poniedziałek 12 września 2022 r., w hali sportowej ZSO nr 1 przy ul. Niemcewicza 1.

Wszystkich gości uroczyście przywitali: Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel, Zastępca Burmistrza ds. społecznych Jerzy Kulka, Przewodnicząca Rady Miasta Małgorzata Czarnecka-Szafrańska oraz Jarosław Karnath Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gdańskim. W tym roku w Balu Seniora wzięli udział przedstawiciele naszego partnerskiego miasta Hofheim am Taunus, którzy goszczą w Pruszczu Gdańskim z okazji jubileuszu 10-lecia współpracy partnerskiej.

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel wraz z Zastępcą Burmistrza ds. społecznych Jerzym Kulką i Przewodniczącą Rady Miasta Małgorzatą Czarnecką-Szafrańską podziękowali tym, którzy przyczynili się do organizacji balu oraz życzyli wszystkim zgromadzonym wspaniałej zabawy. Oprawę muzyczną tego wieczoru zapewnił Andrzej Ślusarczyk, który prezentował znane przeboje z lat młodości seniorów. Jak co roku, głównym punktem programu był wybór Królowej i Króla Balu. Wyróżnieni zostali Pani Zofia oraz Pan Georg. Parę zwycięzców oficjalnie uhonorowano i wręczono im upominki.

Świętując po raz kolejny seniorzy, pokazali, że tak wspaniale, radośnie i entuzjastycznie jak oni, nie bawi się nikt! Udowodnili, że wiek nie stanowi przeszkody w aktywnym spędzaniu czasu wolnego. Parkiet był pełen uśmiechu i niezwykłej atmosfery. Nasi pruszczańscy seniorzy to wyborowi tancerze, pełni werwy i energii. Wszystkim obecnym na balu, życzymy przede wszystkim zdrowia, pomyślności, jak najwięcej pogodnych dni i wielu jeszcze takich spotkań.