• Home
  • Voo Voo, Lis Witalis, turniej łuczniczy...i nie tylko, czyli kolejna odsłona lata w Pruszczu Gdańskim
Image

Voo Voo, Lis Witalis, turniej łuczniczy...i nie tylko, czyli kolejna odsłona lata w Pruszczu Gdańskim

Sierpień w pełni, a my niesiemy podsumowanie ostatniego, aktywnego tygodnia w naszym mieście! W środę, 17 sierpnia 2022 r. bawiliśmy się na placu zabaw przy ul. Gałczyńskiego razem z Lwem Pruszkiem i Małą Akademią Teatralną — po fotorelacji widać, że się działo. Na następny osiedlowy festyn zapraszamy na boisko przy ul. Tysiąclecia 24 sierpnia 2022 r. od 10:00 do 12:00.

Weekend rozpoczął założony w latach 80. zespół Voo Voo, dzięki któremu mogliśmy cieszyć się rockowo-folkowymi brzmieniami. W sobotę wieczorem, 20 sierpnia 2022 r. ci, którzy jeszcze nie mieli takiej możliwości, mogli zobaczyć spektakl dla dorosłych "Kim jest pan Schmitt?". A dzieci, mimo deszczowej pogody zawitały do amfiteatru w niedzielę 21 sierpnia 2022 r. i obejrzały sztukę "Szelmostwa Lista Witalisa".

Na Faktorii Handlowej odbył się jak co roku Turniej Łuczniczy "Bursztynowa Strzała"! Mimo niezwykle zmiennej pogody udało się go przeprowadzić — gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział!

To jeszcze nie koniec! Bawimy się do końca sierpnia. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii i do udziału w kolejnych wydarzeniach. Szczegółowy program wydarzeń znajduje się na naszej stronie pruszcz-gdanski.pl w zakładce Wydarzenia oraz z w miejskiej aplikacji Mieszkam w Pruszczu.