Image

Zmiana organizacji ruchu na ul. Broniewskiego przy SP nr 4

Informujemy, że w piątek 04.03.2022 r. od godziny 16:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. W. Broniewskiego przy Szkole Podstawowej nr 4. Zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy na całej długości ulicy.

Kierunek ruchu na ww. drodze odbywał się będzie od ul. Juliusza Słowackiego w stronę ul. Jana Kasprowicza. Zakaz wjazdu w ul. Władysława Broniewskiego ma obowiązywać zarówno z głównego ciągu ul. Jana Kasprowicza jak i z równoległej do niej drogi obsługującej parkingi.

Zmiany w organizacji ruchu zostają wprowadzone na wniosek Straży Miejskiej w Pruszczu Gdańskim i są związane z koniecznością zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym przy szkole.

Z uwagi na bezpieczeństwo zachęcamy do alternatywnych metod odprowadzania dzieci do szkoły Kiss & Ride czyli „Pocałuj i jedź” chwila na bezpieczne zatrzymanie samochodu, pożegnanie i odjazd lub "Piesze autobusy" grupki mieszkających po sąsiedzku dzieci, które zbierają się na swoim osiedlu i pod opieką jednego lub dwójki rodziców maszerują wspólnie do szkoły.