• Home
  • Zagłosuj na Pruszcz Gdański w świątecznej akcji Świeć się z Energą!
Image

Zagłosuj na Pruszcz Gdański w świątecznej akcji Świeć się z Energą!

Miasto Pruszcz Gdański walczy o tytuł Świetlnej Stolicy Województwa Pomorskiego! Nie da się ukryć, że nasze świąteczne iluminacje są piękne - szczególną uwagę zwraca Kanał Raduni.

Głosowanie odbywa się na stronie: Świetlna Stolica Województwa Pomorskiego
Każdego dnia można oddać aż 10 głosów!

Nagrodami w akcji jest energooszczędny sprzęt AGD. Jest on przekazywany samorządom, które kierują go do potrzebujących - np. ośrodków pomocy społecznej, domów dziecka, placówek edukacyjnych i opiekuńczych, a także do mieszkańców znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Przekazywany sprzęt nie tylko ułatwia codzienne życie, lecz także pozwala zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i wody przez co przyczynia się do dbałości o środowisko naturalne.

W tym roku pula nagród została jednak powiększona o produkty spółek z Grupy Energa. W ramach głównej nagrody dla miasta, które zwycięży w ogólnopolskim finale plebiscytu, spółka Energa Obrót wykona instalację fotowoltaiczną o wartości 25 000 złotych dla wybranej jednostki użyteczności publicznej (np. domu dziecka). Z kolei nagrodami dla wszystkich 16 miast, które zwyciężą w pierwszym, wojewódzkim etapie głosowania spółka Energa Oświetlenie przygotowała dezynfekujące powietrze lampy UV-C.

Więcej informacji o akcji: Świeć się z Energą