Image

Poznaliśmy laureatów konkursu fotograficznego „Pruszcz zatrzymany w kadrze”

Z radością ogłaszamy zwycięzców tegorocznego konkursu fotograficznego „Pruszcz zatrzymany w kadrze”! Komisja konkursowa jednogłośnie wybrała zdjęcia, które zasłużyły na nagrody i wyróżnienia.

Oto lista laureatów:
 

I miejsce: Katarzyna Wójkowska
 Katarzyna Wójkowska I miejsce w konkursie Pruszcz Zatrzymany w Kadrze


II miejsce: Krzysztof Rakowski
Krzysztof Rakowski II miejsce w konkursie Pruszcz Zatrzymany w Kadrze


III miejsce: Michał Kowalski
Michał Kowalski III miejsce w konkursie Pruszcz Zatrzymany w Kadrze


Wyróżnienia otrzymali:

  • Katarzyna Szpot
  • Jolanta Lassak-Szymerska
 

Dziękuję za zaangażowanie i pasję wszystkich użytkoników konkursu, którzy zatrzymują w obiektywie aparatu piękno naszego miasta. Czekam z niecierpliwością na kolejne wyjątkowe zdjęcia w przyszłym roku! - mówi Janusz Wróbel Burmistrz Pruszcza Gdańskiego.


Serdecznie gratulujemy autorom zwycięskich i wyróżnionych prac fotograficznych. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za przesłane zdjęcia, które będzie można oglądać na pokonkursowej wystawie. Szczegóły dotyczące wystawy podamy wkrótce.

Autorów zwycięskich oraz wyróżnionych fotografii zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 14 czerwca 2024 r. o godzinie 12:00 w amfiteatrze Parku Kulturowego w Pruszczu Gdańskim.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich do fotografowania naszego miasta i wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji konkursu! Artyści, fotograficy, mieszkańcy – starajcie się pokazać to, czego bez Was nikt by nie zobaczył.
 


Poniżej galeria wszystkich nadesłanych prac.