Image

Nowy repertuar Kina na Bursztynowym Szlaku!

Z wielką radością zapraszamy do Kina na Bursztynowym Szlaku, gdzie odkryjecie niezapomniane i ekscytujące filmowe przygody w nowym repertuarze. Dołączcie do społeczności kinomanów i przygotujcie się na filmowy festiwal w pruszczańskim kinie!

Najbliższy repertuar, od 24 maja 2024 r., otwierają takie filmy jak:
  • Plakat filmu Hit Man.Hit Man - na co dzień skryty i nieśmiały profesor filozofii Gary Johnson (Glen Powell), pokazuje drugie oblicze, dorabiając jako „fałszywy zabójca” na usługach Departamentu Policji z Nowego Orleanu. Obdarzony niespotykanym talentem do zdumiewających metamorfoz i przebieranek, mężczyzna nie ma sobie równych w wyłapywaniu ludzi planujących morderstwa swoich wrogów. Co jednak, gdy – podszywając się pod seksownego killera – sam znajdzie się pod wpływem i urokiem kobiety, którą zamierzał posłać za kratki? Czy uwikłany w gorący romans zdoła oprzeć się pięknej Madison (Adria Arjona), czy też sam stanie się ofiarą w tej przebiegłej grze pozorów? 
  • Plakat filmu Furiosa.Furiosa: Saga Mad Max - kiedy świat upada, młoda Furiosa zostaje uprowadzona z Zielonego Miejsca Wielu Matek. Wpada w ręce potężnej Hordy Bikerów, której przewodzi watażka Dementus. Po przebyciu Pustkowi porywacze docierają do Cytadeli, gdzie rządzi Wieczny Joe. Dwóch tyranów zaczyna walkę o władzę, Furiosa zaś musi przetrwać wiele prób, jednocześnie gromadząc środki, które pozwolą jej wrócić do domu. Jest to długo wyczekiwany powrót do kultowego dystopijnego świata, stworzonego ponad 30 lat temu w filmach z serii Mad Max.
  • Plakat filmu Kicia kocia w przedszkolu.Kicia Kocia w przedszkolu - animacje z kotką w roli głównej to dla dzieci nie tylko masa świetnej zabawy, ale przede wszystkim okazja do nauki cennych lekcji życiowych. Tym razem Kicię Kocię i jej przyjaciół – Packa, Adelkę i Julianka – czekają nowe perypetie. Razem z bohaterami spędzimy dzień w przedszkolu, zobaczymy, jak poznają nowych kolegów na placu zabaw i jak uciekają przed nagłym deszczem. Sympatyczna kotka pokaże nam także, jak uczy się jeździć na rowerze i jak pomaga dziadkowi zbudować szafkę. Na Kicię Kocię zawsze można liczyć!
  • Plakat filmu Garfield.Garfield - jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków.  Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem – niechlujnym ulicznym kotem Vicem– Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w zabawnym napadzie.
  • Plakat filmu Jutro będzie nasze.Jutro będzie nasze - z Delią może utożsamić się każda z nas, bo i my dokonujemy na co dzień rzeczy niemożliwych – ogarniamy dom i pracę, dzieci i starszych członków rodziny, łagodzimy złe humory męża albo emocje nastoletniej córki. Delia urabia sobie ręce po łokcie, a w zamian dostaje tylko kolejne razy, pretensje i fochy. Jest również przekonana, że szykującą się do zamążpójścia córkę czeka podobny los. Jednak pewnego dnia przychodzi do niej list, który prowokuje ją do buntu i skłania do zaskakująco śmiałych czynów, których nikt się nie spodziewa po gospodyni domowej. „Jutro będzie nasze” emanuje duchem zmiany, wiarą w siłę kobiet i kobiecą solidarność. Jest też odą na cześć pięknych, acz burzliwych relacji matek z córkami. Ten włoski przebój rozgrywa się w podnoszącym się z kryzysu powojennym Rzymie i nawiązuje do dzieł neorealizmu, w szlachetną tradycję wkłada jednak współczesne treści. Bo „Jutro będzie nasze” mówi o zbiorowym przebudzeniu, o kobietach, które jako pierwsze odważyły się przeciwstawić dziedzictwu przemocy.
  • Plakat filmu Jedno życie.Jedno życie - Jest rok 1938. Po układzie monachijskim do Pragi trafiają tysiące czechosłowackich Żydów, którzy szukają schronienia i ucieczki przed narastającym zagrożeniem ze strony Niemców. Młody Brytyjczyk, Nicholas Winton, odkrywa,że w praskich obozach dla uchodźców, w dramatycznych warunkach, mieszkają dzieci, skazane na głód, choroby i śmierć. Poruszony ich losem,we współpracy z członkami Brytyjskiego Komitetu dla Uchodźców z Czechosłowacji, organizujekolejne transporty (tzw. Kindertransporty), najmłodszych ofiar kryzysu do Wielkiej Brytanii. Dzięki jego wysiłkom udaje się ocalić 669 żyć.


Ceny biletów:
20 zł normalny (18 zł z Pruszczańską Kartą Mieszkańca)
17 zł ulgowy (15 zł z Pruszczańską Kartą Mieszkańca)
16 zł grupowy (15 zł z Pruszczańską Kartą Mieszkańca)
 


Kasa kina otwierana jest 1h przed rozpoczęciem pierwszego seansu i zamykana jest 30 min. po rozpoczęciu ostatniego seansu danego dnia. Kasa kina tel. +48 725 540 725, rezerwacje grupowe tel. +48 607 640 690.