Image

Konkurs „NSP 2021. Dlaczego się liczymy?”

Jesteś uczniem szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej na terenie województwa pomorskiego? Weź udział w konkursie związanym z odbywającym się właśnie Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań.

Znasz uczniów – przekaż im tę informację! Do wygrania cenne nagrody – dysk 1TB, bezprzewodowe głośniki JBL i inne.

 
Konkurs trwa do 11.05.2021 r.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział konkursie? Należy odpowiedzieć na konkursowe pytanie „NSP 2021. Dlaczego się liczymy?” . Sposób realizacji – dowolny, czyli może to być wiersz, piosenka, skecz, inscenizacja, film, teledysk itp. Do konkursu uczeń może przystąpić indywidualnie, można też stworzyć zespół (maksymalnie 4-osobowy). Plik należy przesłać do 11 maja na adres gdansk.stat@gmail.com. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który jest dostępny tu: https://gdansk.stat.gov.pl/.../konkurs-nsp-2021-dlaczego....

Na pewno będziecie potrzebowali więcej informacji o spisie. Podpowiadamy – można znaleźć je tu: https://spis.gov.pl (pytania, aplikację demo, informacje o celu i wiele innych). Formularz też poznacie, jak usiądziecie razem z Rodzicami, kiedy będą Was spisywać przez Internet (najwygodniejsza forma udziału w spisie).