• Home
  • Lista aktualności
  • Dwoje zwycięzców z pruszczańskiego klubu w Mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule full contact
Image

W dniach 31.03-2.04.2023 roku w Stębarku odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w kickboxingu w formule FULL CONTACT. W zawodach brało udział 7 zawodników z Klub Sportowego Wataha Pruszcz Gdański.

Po trzydniowych zmaganiach aż 5 zawodnikom udało się wywalczyć medale, w tym dwoje z nich zdobyło tytuły Mistrzów Polski! Warto podkreślić, że Mistrzowie Polski wszystkie swoje walki wygrali przez TKO (nokaut techniczny)! Poniżej znajduje się lista miejsc, które zajęli zawodnicy z pruszczańskiego klubu:
  • Lena Borkowska I miejsce (Mistrzyni Polski Junior kategoria -48 kg)
  • Nikodem Kucharski I miejsce (Mistrz Polski Junior kategoria -81 kg)
  • Miłosz CieloszczykIII miejsce (Senior kategoria -81 kg)
  • Paweł FrejIII miejsce (Junior kategoria -91 kg)
  • Bartek Śleszyński – III miejsce (Junior kategoria -75 kg)
Mistrzom Polski, medalistom i zawodnikom składamy gratulacje za fantastyczną postawę w ringu oraz życzymy dalszych sukcesów!